| Anisia_4385 a întrebat:

Olla! As vrea sa aud niste pareri despre liceul "Vasile Alecsandri" din Galati. Pareri personale si impresii despre profesori, materii, profiluri si despre "dificultatea" acestui liceu. Mercic Anticipat! :X Funda

1 răspuns:
| Rush a răspuns:

Am un prieten care e la liceul acela, din ce mi-a zis este de buna calitate la invatatura si profesori, la elevi depinde in ce clasa esti, profiluri nu mai stiu sigur, si materiile sunt cam ca la toate, o sa vezi.