| 1mist3r a întrebat:

Olla TPU! am o mare problema[dragoste]laughing.
Plac o fata care am vazut-o prima data la banchetu' eiiibig grin am 15 ani si ea la felbig grin m-a placut si ea,mi-a zis dupa acel banchet, am vorbit o lunabig grin pana in momentu' de fata, insa de 2-3 zile vorbeste cu un baiat pe mess,asaaaaa,am intrebat'o daca il place si pe el(in gluma) si o zis ca. oarecum,adica a inceput sa zica ca e mai matur,ca gandeste ca ea,e genu' ei si mi-o zis ca eu nu sunt genu' ei si ca nu ma mai placestraight face, precizez ca nu prea am vb face to face, decat 1 data la banchet,cand ne'am vazut si prima datastraight face, faza e ca: a intrebat'o ala(e in clasa 12, eu 9) daca vrea sa fie impreuna si ea a raspuns "sa mai vorbim si fata in fata,si vedem"laughing pe cand mie.mi-a raspuns "NU,vara asta chiar daca iubeste un baiat tot singura vrea sa stea,sa se distreze cu prietenii etcbig grin"laughing acum ea zice ca ma comport copilareste, ca nu sunt genul ei, iar eu i'am zis ca "nu poti cunoaste genu' unei persoane pe net" si i'am zis ca am trecut prin multe probleme si sunt destul de matur...si atat,nu am mai vb,i-am dat si igg, poate o pot uita, ceea ce nu cred...o plac, aproape o iubesc:X.Voi ce ma consiliati sa fac? dau funda:X sau cum sa vorbesc cu ea sa'i arat ca sunt matur? CE SA FAC?love struck FUNDAAAAx:love strucklove struck:X

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata stie ce vrea, tu nu.

| EneDiana a răspuns:

Buna! Stiu cum e, probleme in dragoste sunt cele mai celaughingeu cred ca o persoana in clasa a9a poate sa fie matura, iar tu daca intr-adevar vrei sa fi cu ea, arata-i ca gandesti ca un adult.dar in acelasi timp nu cred ca trebuie sa te schimbi pentru cineva, cine te place, te place asa cum esti! tu chiar o iubesti sau doar o placi?