| angel3 a întrebat:

Olla! vreau sa stiu si eu care e faza cand te uiti la ceas la fara un minuta la fix si la si un minut? stiu ca la fix te iubeste.:d

nu st superstitioasa. da st curioasa

Răspuns Câştigător
| sweet_1526 a răspuns:

Pai la fara un minut nu te ubby
la fix te ubby
la si un minut te ubby si mai mult
si daca te uity la 12:12 13:13 si asa mai departe te place un baiat de varsta orei la care te uity adica daca te uity la 18:18 te place un baiat de 18 ani.

5 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Cand te uiti la fara un minut cica te uraste dar la fix te iubeste!happy

| AndreeaaaaX a răspuns:

Pai la fara un minut te insala

La fix te iubbe

Si la si un minut tot te insalabig grin

SI eu mai sitam ca la si jumate te iubeste pe jumatebig grin

| IoanaSalvatore a răspuns:

La fara un minut si la si un minut stiam ca te inseala cu o blonda laughing) ceva de genu
nici eu nu cred tongue

fundita? love struck

| VanillaBloodWolf a răspuns:

Daca te uiti la si 59 inseamna ca te inseala;
Daca te uiti la fix inseamna ca te iubeste;
Daca te uiti la si un minut inseamna ca vei fi impreuna cu acel cineva. (ex: daca este 01:00 inseamna ca te iubeste cineva care are numele cu A)

Trebuie sa numeri si vezi ce litera iti pica.

sper ca te-am ajutathappy

| HuzaAndreea a răspuns:

La si 59=te inseala, la fix =te iubeste, iar la 01=te iubeste si mai mult:d!
funda:X?