| Roxana6277 a întrebat:

OMG pentru fanii Amurg:

Bruno Mars a compus o melodie pentrupartea intai a ultimului film din seria Amurg:Braking Dawn Part 1: Bruno Mars - It will rain.

http://www.youtube.com/watch?v=fwr1hm_oBxE Daca nu merge linkul dati youtube. Va place melodia?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Hey. eu ador filmul cat si cartile din Twilight Saga. oricum, melodia este misto, dar sa fiu sincer nu stiu de ce dar nu imi pare potrivita pentru Breaking Dawn,. fiind vorba de inceperea unei noi vieti a lu Bella, nu prea e potrivita. dar melodia in sine, da, imi place happy are o voce foarte buna happy

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie mi se pare ca se potriveste chiar foarte bine.Imi plac toate melodiile lui Bruno Mars thinking

| Roxana6277 explică:

ALeXsSaY, eu cred ca a pus melodia inainte ca viata ei sa inceapa cand Edward a fost la un pas de a o pierde pe Bella. Probabil ca prima parte se termina cu transformarea Bellei in vampir si de-abia in a doua parte ne da mai multe detalii de viata ei. Asa cred eu.

| LetyPayne a răspuns:

Mie imi place melodia. Dupa parerea mea se potriveste cu filmul.