| Piticaaa a întrebat:

Ooof! Putin ajutor, va rog... Cunosc un baiat tare dragut. Este zodia berbec iar eu sunt varsator. El este cu un an mai mare decat mine si ne cunoastem datorita parintilor, fiindca ei sunt buni prieteni. Mai vorbesc din cand in cand cu el pe messenger, iar acum m-a intrebat daca vreau sa ies cu el la un suc si am acceptat. Avem multe in comun precum: genul de muzica, filmele, glumele etc. Oare va fi ceva? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Ce coincidență, și eu sunt vărsător și îmi place de cineva care este berbeclaughing
Eu sunt sigură că voi doi veți avea o relație frumoasă, pentru că voi doi aveți deja o amiciție și părinții vă acceptă prietenia. Continuă tot așa, petrece mult timp cu el, fii mereu veselă, dar nu-l stresa umblând mereu după el! Și nu uita un lucru foarte important: fii tu însăți mereu! Succes, pa!

2 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Orice este posibil, insa nu depinde numai
de muzica si filme.Trebuie sa vorbesti cu el aproape zilnic sa vezi modeul lui de a gandii, sa'i dai exemplu anumite situatii la care sa gaseasca solutie. Poate va fi complicat, parintii fiind prieteni, insa... poate va iesi cevawinkingSuccess:*

| Mihaela_5188 a răspuns:

Posibil, iar daca parintii sunt prieteni la fel ca voi aveti o sansa foarte mare. sper sa-ti placa raspunsul
Semnat: Mihaela