| unghiutza a întrebat:

Organizez balul bobocilor anul acesta la liceul unde invat. Poate cineva sa imi ofere cateva detalii despre anumite firme ce ar fi de acord pentru o eventuala sponsorizare? Ori premii ori bani? Cam in mare parte orice e bine venit happy

2 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Orienteza-te spre firmele care fac produse pentru elevi, gen: cosmetice, haine, etc. Astfel si firmele respective fac reclama in randul elevilor. Nu cred ca ti se va oferi vreodata sponsorizare din partea unei firme de constructii, de exemplu. Bafta!

| vilmaristul a răspuns:

Unghiuta!
orasul in care inveti trebuie sa aiba firme dispuse sa va sponsorizeze
nu aveti colegi cu parinti patron?