| Anonymous996 a întrebat:

Pai cam acum 2 3 spt vorbeam pe skype cu prietena mea. Io sunat telefonul si era un prieten de-al ei dracu stie laughing.Ala o intrebato cu cine vorbeste si ea raspunde cu "Cineva" nu tu iubitu nu tu nimic. M-am suparat fff tare dar mi-a trecut big grin. Care credeti ca e motivul si ce parere aveti de treaba aia?

6 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Ii este rusine cu tine, clar. Te ascunde si nu vrea sa stie nimeni de tine. Ia masuri ca altfel ai s-o pierzi.

| Anonymous996 explică (pentru MiruD):

Dc ar vrea sa ma ascunda?

| MiruD a răspuns (pentru Anonymous996):

II este rusine cu tine. Acum nu stiu din ce cauza. Mergi si vb cu ea.

| WhiteLover a răspuns:

First,din moment ce pui emoticoanele alea clar ti-a trecut sau nu prea iti pasa.Si eu cred ca e a doua varianta pentru ca pe tine nu te-a deranjat faptul ca e cu un baiat la ea in camera sau in casa, in fine, ci pentru ca nu i-a spus ca vorbeste cu iubitul? nu cred ca aveti o relatie prea solida si cred ca la fel simte si ea, de aceea nu simte nevoia sa se justifice si e mai pasiva

| Anonymous996 explică (pentru WhiteLover):

Explain more pai vorbeam pe skype si in acel moment eu sunat telefonul si ala o intrebato cu cine vorbeste si ea cu "Cineva" tongue

| Anonymous996 explică (pentru WhiteLover):

Pai am avut o cearta fff aprinsa pe tema asta si ii parea fff rau dar o spus ca o zis chestia aia pentru ca nu vrea sa se bage nimeni in relatia noastra. Prietenii ei stiau ca eram impreuna cu ea dar ea leo spus ca nu mai este. Ce ar trebui sa cred din toate astea? Eu simt caa iubeste fff mult dar nu-s ce sa mai cred/simt.