| AlexandraFoo a întrebat:

Pai, cunosc un baiat la mine in cartier, este si cu mine in clasa. Imi place mult de el, dar este o problema, cred ca una mare mare. Lui ii place ( asa cred ) de o fata, nu stiu ce fede la ea, da ma rog. Alta problema este ca se mai da si la prietena mea cea mai buna, ea ii in a 6 -a si eu in a 8 - a, deci nici la ea nu stiu ce vede. Cum as putea sa ii fac sa ii placa de mine, si daca se poate sa le placa si la alti baieti de mine, nici unul nu se da la mine, sunt prea serioasa? Sunt in a 8 - a si nu am avut nici un prieten, si chiar mi-ar place. Nu arat bine? Uitati-va la poza de la avatar! Help me! Ce sa fac? sunt tare suparata!

Răspuns Câştigător
| alone a răspuns:

Esti o fata dragut... da sti cum se spune fie t place fie nu eu nu cred ca poti sa faci nim...parerea mea

1 răspuns:
| Butterfly ^_^ a răspuns:

Nu fii suparata! Nu e sfarsitul lumii!winking
Linisteste`te!:*
Incearca sa-l faci pe acel baiat sa te observe.
Apoi ar trebui sa deveniti cei mai buni prieteni... ca dupa aceea sa inceapa sa te placa si el.winking
Sau de ce nu te`ai gandit. ca poate el te place si vrea sa te faca geloasa?:O Se mai intampla si asa cevawinking