| kittykryss a întrebat:

Pai.eu vorbesc aproape in fiecare zi cu un baiat pe mess(de care imi place foarte mult de el)in urma cu cativa ani am auzit de la o fata, ca ii placea acelui baiat de mine...Eu nu prea am crezut...Am vorbit acum 1-2 saptamani si l-am intrebat daca ii place de cineva el a zis:imi place de 3 fete dar nu sunt din clasa! Eu sincer nu cred.Nici eu nu mai stiu ce sa cred pe bunesad. El se uita aproape in fiecare ora la mine, chiar si cand sunt pe hol. dar si afara. Oare ii place de mine? Va rog cateva sfaturi! dau FUNDITA!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta cu aruncatul cu privirea e oarecum irelevanta.Pana la urma, privesti oameni care nu neaparat te intreseaza, pur si simplu intervine obisnuinta. E cam aiurea sa iti placa 3 persoane.Cred ca se simte al naibii de debusolat.Adevarul e ca atunci cand ai de ales si nu stii ce, e mai bine sa astepti. Cei care raman langa tine cand toti ceilalti si-au pierdut rabdarea sunt valorosi

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ai spus ca te placea acum cativa ani.Deci cred ca i'a trecut.Totusi.ti'a spus si ca ii place de 3 fete.Deci nu se decide baiatul.Mai bine ai face cateva apropouri despre faza ca il placi. spune'i ca ti'e dor de el.si dupa ca il placi.Succes! :*

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sau spune'i ca l'ai placut si tu atunci.baga vrajeli.ca sa vezi daca el inca mai simte ceva pentru tine.

| blabla5532 a răspuns:

Pai se holbeaza toata ziua la tine
tea placut in trecut
iti place foarte mult de el
chiar nu stii ce raspuns vei primi de la noi?
daca sunteti apropriati deja, fa tu primul pas da mai usor sa nul sperii si sa nege tongue asta pentru ca tea placut si nu ti-a zis, inseamna ca e timidwinking

Răspuns utilizator avertizat