| AndreeaEmma a întrebat:

Pai imi place de un baiat. Nu am avut un iubit in viata mea, si nu stiu cum sa ii spun ca il plac. Am fost solicitat de vreo 3-4 baieti care au dorit sa fie cu mine, intr-adevar erau draguti dar nu simteam nimic pentru ei. Acum ca v-am zis ca nu am avut un iubit in viata mea sa nu credeti ca sunt fata aia de 10 pe linie si sta numai cu o singura fata si nici facebook nu are. Ba da am si facebook am si o suta - doua de like-uri la poze, dar ce conteaza asta ca nu like-urile ne fac frumosi.
Baiatul e cu o clasa mai mare, imi da intelesul ca si el ma place... dar sunt foarte putin curajoasa cand vine vorba de aratatul sentimentelor.
Nu doresc sa ii spun pentru ca el e genul ala mai BAD BOY laughing asa vrea sa para, dar nu e. E suuepr dulce, ochii albastrii. Ma rog, imi e ca daca ii spun isi va bate joc. Inainte imi dadea like-uri, note pe ask.fm, pareri, sanse (80%-90%), dar acum ...rar imi mai da like la o poza de pe facebook. sad
Va rog sfatuiti-ma, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

A vazut ca nu-l bagi in seama si a trecut la alta.La varsta asta e tipic ca "jmekeru" de el sa sara din floare-n floare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic il tragi de o parte si il intrebi si vorbesti cu el si crede-ma ca daca esti sincera cu el no sa si bata joc de tine bafta