| Anto12345678910 a întrebat:

Pai...la scoala e o fata care ma enerveaza ...si vreau sa ma dau mare intr-un fel in fata ei...ce replici as putea sa ii zic? Plz...Dau funda

Răspuns Câştigător
| MissKattyBlack a răspuns:

Arata-i ca esti mai buna ca ea. Fa-o sa se faca de ras in fata prietenilor/colegilor, in situatii penibile, :
-Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
-Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
-Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.
-Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
-Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
-Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
-As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
-Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni. happy Funda? ♥

1 răspuns:
| Anto12345678910 explică:

Si alte replici sunt bine venite! happy