| zoey_1066 a întrebat:

Pai, o sa va intreb ceva foarte simplu:
La vara voi merge intr-o tabara cu cineva drag mie;
Ce as pune in geamantanul cu haine pentru a-i atrage atentia;
Mai ales ca seara vom iesi cu totii la discotecatongue?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fuste scurte si albe, maieuri cu spatele gol, pantaloni scurti, palarioare smecheroase...etc.

| patty32 a răspuns:

Pai.
Daca mergi la mare ia`ti o rochita vaporoasa, niste sandalutse etc.
Daca mergi la munte ia`ti ceva mai sport pentru zi, iar seara merge ceva cu colantihappy[o bluza mai "smechera", lunguta, care sa mearga si cu tocuri, depinde si de stilul tau]
big grin

| cony_4682 a răspuns:

Cu cat vei fi mai originala sigur vei iesi foarte mult in evidenta. Iati niste blugi strimti pana presapalti sau gri simplu care ar merge bine cu un maieut mai lungut de culoarea care iti place dar ar merge bine alb mai ales daca mergi al mare si cu niste sandalutse f faine negre cu ceva tinte pe el ar merge bine happy putin machiaj nu ar strica sa fie ceva stilului si luciu sau un balsam de buze si ceva accesori nu prea multe:* Succes:*

| DuTzA_5057 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te simti tu bine in pielea ta si cu hainele tale.fi originala si o sa ii atragi atentia prin originalitatea ta sau poti sa iti pui o pereche de blugi pana si un tricou tip rochita pe deasupra cu ceva sclipitor pe el si niste sandale mai extravagante o sa fii superba dar sa nu lipseasca nici accesorile o pereche de cercei, un ceas, o bratara un lantisor dar si coafura draguta si nici rimelul si luciul sa nu lipseasca succes

| Adelina309 a răspuns:

Pai ceel mai cool si mai trendy haine ale tale. dar nu incerca prea mult sa impresionezi big grin.fii tu! fii naturala