| ana234 a întrebat:

Pai...sa vedem... Am o problema,imi place de un prieten (poveste putin mai veche) el a aflat,mi-a dat un raspuns cam indecis cum ca m-a placut dar i-a trecut sau ca acum "nu mai stie", chestia e ca el a incercat sa-mi arate asta dar nu mi-a spus-o si am crezut ca doar isi batea joc de mine..sau erau doar prieteneste si nu i-am raspuns la "avansuri" ..acum unui tip ii place de mine..si vreau sa-i raspund.dar sunt tot blocata cu prietenul, tot imi place putin si nu stiu cum sa trec peste sau sa incerc in continuare poate se "reaprinde" ceva. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O relatie nu o poti incepe numai pe motivul ca iti place putin baiatul.

| ana234 explică (pentru neutrino):

Nu-i asta....doar ca am incercat mult sa uit si el acum m-a intors din "drum", ma tot intorc iar si iar si acum tipul incearca sa aiba o relatie cu mine chiar daca si stiu ca nu place cum eu il plac

| T0T a răspuns:

Pur si simplu treci mai departe. Nu te iubeste acel om asa ca ar trebui sa-l uiti si sa incerci cu asta.

| gabriel87000 a răspuns:

Da dureaza pana o uiti.iar tu ar trebui sa te decizi nu poti sa joci la 2 deodata.iar mai ales primul ia trecut inseamna ca nu te mai place sau poate si-a gasit alta