| xGypsyQueen a întrebat:

Pai Salut! Am nevoie de putin ajutor. Eu am bretonul ceva mai lung si maine la scoala as vrea sa-l prind cumva pentru ca imi vine in ochi. Dar problema e ca pe frunte am niste cosuri :-s Si mereu cand il prindeam o colega imi zicea ca is urata pentru ca am cosurile alea chatterbox. Cum as putea sa mi-l fac? Va roog! Funda garantat!

Răspuns Câştigător
| andrutza_3684 a răspuns:

Buna! Chiar atat de mult conteza pentru tine ce spune o colega? Sa sti oricine are cosuri mai multe sau mai putine.Prindel cu o clama sau puneti o esarfa in cap sau cu o bentita si incerca sa folosesti niste fond de ten.Nu mai asculta ce zic fetele de la tine din clasa mai ales daca nu e o prietena apropiata tie.Incerca sa o intrebi pe mama ta daca iti sta bine ea sigur va fi sincera cu tine.