| MyLife a întrebat:

Pai vreau niste pareri, voi ce faceti spuneti deodata sentimentele pers de care sunteti indragostita sau lasati singur sa isi dee seama, si cum o faceti FUNDA

Răspuns Câştigător
| Diana1172 a răspuns:

Incep sa vorbesc cu respectivu, ii dau de inteles cate ceva si apoi astept ca ma intreaba daca vreaubig grin depinde si de persoana. adica in unele cazuri e bine sa spui ce sentimente ai da mai sunt si baieti "destepti" care nu prea stiu sa aprecieze ce li se oferahappy

2 răspunsuri:
| Alexxxxxxx a răspuns:

Poi poti sa ii spui unei prietene sa ii spuna [persoanei iubite] ca iti place de el

| Alexxxxxxx a răspuns:

Spune-i unei prietene sa ii zica acelui baiat ca iti place de el [poate ai noroc] succes.