| and32 a întrebat:

Pana la ce varsta cresc fetele in inaltime? Este adevarat ca mai pot creste si dupa varsta de 20 de ani mai ales daca au un bagaj genetic care favorizeaza acest lucru? Multumesc!

1 răspuns:
| andreeaemilia a răspuns:

Cam pana la 18 ani, maxim 20 de ani. Nu am auzit nici macar un caz de genul asta dupa 20 de ani. Nu te stresa, indiferent de inaltime trebuie sa te placi asa cum esti, lasa complexele in caz ca esti mai micuta de inaltime, minionele sunt considerate mai simpatice exemplu Kylie Minogue( 1, 53)

http://www.eva.ro/......35732.html