| Darkseeker a întrebat:

Par destul de matur pentru 15 ani? cum arat?big grin

10 răspunsuri:
| Onutssa a răspuns:

Sincer, daca nu citeam ca ai 15 ani puteam sa jur ca ai 12-13.

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Ar trebui sa dai o poza ceva... thinking in poza de la avatar nu se vede mare lucru decat faptul ca fumezi. Asta nu inseamna ce esti matur. in ziua de azi si aia de 8 ani fumeaza. Deci POZAbig grin

| Flav a răspuns:

Parca ai ceva din trasaturile lui Neghinita, dar stai linistit, se putea si mai rau.

| anonimaa a răspuns:

Waaaw fumezi. straight face
mare branza. nu e motiv de laudat.
si nu ti'as da 15. maxim 13.
lasa'ti parul' mai lung eventual.
nu stiuthinking

| Vizitiul a răspuns:

Iti lipseste scocul de la sub brat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai din start o postură ridicolă fiindcă te afişezi fumând, încercând să pari ceva ce nu eşti. Fumatul nu te maturizeazăwinking
Poţi să ai încredere în opiniile noastre tocmai fiindcă suntem nişte străini şi nu am avea de ce să te sfătuim de rău.

| Razvan a răspuns:

Ca si cum ai fi iesit din lampa lui raposatul Aladinthinking

| Laura a răspuns:

Pari un puști idiot și inconștient de 12-13, cel mult 14 ani.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Ba, esti fraier!
De ce vrei sa arati ca esti tare fumand...alte mijloace nu ti-ai gasit? m-am prins ca ai pus intrebarea ca sa vedem noi ce tare esti cand fumezi...sa sti ca n-ai impresionat pe nimeni, ne-ai aratat numa' cat de fraier esti! am mai dat peste specimene din astea care nu-s rare deloc. Mai
nou tati idiotii fumeaza de la 10 ani sau sh mai repede ca sa demonstreze ca-s maturi!
Poate nu te-ai prins sh o sa-mi dai stupid, da' eu ti-am zas chestiile astea ca sa te lasi de fumat, nu ca sa-ti raspund la intrebare... oricum, sa stii ca n-ai demonstrat nimic, nimanui!
Pace!

| cristina_3322 a răspuns:

Fumezi narghilea? Iti spun ca prin fumat impresionezi doar intr-o gasca de baieti retardati. (care fumeaza mai mult, sau altceva), dar ca sa atragi o fata nu-ti trebuie tigari sau droguri:p