| CrazzyLovee a întrebat:

Par lung sau scurt? As dori cateva pareri,in special ale fetelor.
Sunt brunet,ochi verzi-albastrii stralucitori in lumina soarelui (indiferent de anotimp),1, 75m,55kg(as putea spune o statura potrivita).

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lung!

| Sociopat a răspuns:

Chel.

| MaliciousDeath a răspuns:

Lasa-l sa creasca macar pana la baza gatului/umeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt.

| Andr3y007 a răspuns:

Scurt

| S3S3an a răspuns:

Eu as alege scurt, oricum peste o perioada creste

| bebicuts a răspuns:

Din experienta iti spun ca e mai bine scurt! Si eu mi l-am lasat lung dar tot mai bine arat cu el scurt! Lasa-l de curiozitate sa vezi cum iti sta si daca nu-ti convine tunde-l! Dar cred ca mai bine iti sta cu el scurt!