| secessumaeternum a întrebat:

Pare neinteresant blogul meu? De ce nimeni nu imi lasa vreun comentariu sau nu-mi da un like? http://laviergedeferblanc.wordpress.com/

1 răspuns:
| Alicia98 a răspuns:

Mie imi place blogul tau, dar ca sa iti dai seama daca lumii ii place, intreaba-te daca tie ti-ar placea. Si daca nu, posteaza chestii care te-ar interesa si ti-ar placea si tie. Cat despre like-uri, probabil ca lumea nu da like pentru ca nu stie de blog sau. nu ii place blogul. Fa-ti putina publicitate!
Oricum bafta! happy