| Ganduridevara a întrebat:

Parerea voastra conteaza! buna as dori sa cititi povetsea de pe blogul meu este vorba despre o adolescenta si o intamplare din viata ei se petreceintro vara si o luna dupa vacanta de vara este scrisa de mine iar daca ati putea dupa fiecare postare sa imi lasati pe TPU cate un comentariu cum vi se pare va multumesc mult! http://ganduri-de-vara.blogspot.com/ Astept parerile voastre:X

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Mai pune mai puneeee.

| andreutsza98_1500 a răspuns:

Super tarreee mai pune ca vreau sa citesc mai departe plz vreau sa stiu mai multe despre tine si andyylaughing)pls cat mai repede marfaaaa

| abc1234 a răspuns:

E o poveste sau chiar e adevarat? Am ramas un pic...Cam uimit...

| anna_5566 a răspuns:

E foarte frumoasa povestea dar continuarea?big grin

| Ganduridevara explică:

In fiecare zi am sa postez cate 2-3 capitole dimineata sau seara vor fii postate dar cel mai sigur searahappy