| Sophie a întrebat:

Parerea voastra. E bine sa fi popular? Caci eu nu sunt si nici nu mi-as dori.Am fete in clasa cu "Aere". Sper sa fiti de acord cu mine ca e mai bine sa fi un copil normal...

p. s:Funda cel mai intelept raspunsrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Keilly a răspuns:

laughingpai nu e bine sa fii popular pentru ca te vei umple cu are care miros a pumalaughingrolling on the floor

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

E bine sa fi popular dar nu cu "aere", "fite" cum ai zis tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine este sa fi copil normal decat popular ca in viata cu popularitatea nu faci nimic.