| Biancaa245 a întrebat:

Pareri despre blog? http://gandurideadolescent.simplesite.com/
abia azi l am facut. lasati cateva pareri pe el

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E scris curat, cu un singur font pe background usor de citit. Un plus pentru asta.

De ce ai acelasi post de doua ori odata bolduid si odata nu... hmm numai tu stii

Si totusi, prima fraza, mare cu rosu din blog sa contina o greseala gramaticala (pe care vrei sa o public... nu care vrei sa o public)... hmm

| gandurisiopinii a răspuns:

Blogul arată destul de bine, iar inițiativa de a scrie despre adolescenți și problemele lor este foarte frumoasă. Felicitări!