| shew a întrebat:

Parerii despre mel meaaa ( am 9 ani) http://www.youtube.com/watch?v=VUI6j4FqfW8 dau funda pentru pareri

Răspuns Câştigător
| Ỷηηєs a răspuns:

Hmmm...LA 9 ani chiar ai potential pustiule!smug Ar trebui sa te lansezi pe piata muzicala. Posteaza-ti melodiile pe youtube si poate vei fi descoperit!
SUCCES:*:* Fundicoaieeeee?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| bebetho a răspuns:

Nu se prea înţelege nimic,am înţeles doar "fara CTC şi Specii n-ar mai fi" happy. Sincer eşti cam micuţ, mai bine pune-te pe lectură, o să îţi fie de folos pe viitor la compus versuri şi nu numaihappy. Baftă, pace!
ps.E Specii tatii!

| NobleHeart a răspuns:

Super tare! felicitari!

| shew explică:

Tin sa preciez ca am traso la microfon mic (pc)