| SuperWomen a întrebat:

Parintii de ziua mea mi-au spus ca pot sa cer tot ce doresc, dar eu nu stiu ce vreau.Imi dati un sfat va rog! Funda.

6 răspunsuri:
| vladutik a răspuns:

Cumpara-ti un telefon

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Păi ceva ce nu ai și îți dorești foarte mult. Gen: un telefon, tabletă etc. Sunt multe lucruri care le poți cere. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cere o tabletă, un telefon frumos, o bijuterie, nu-mi vin pe ţeavă idei acum, ce-ţi doreşti tu cel mai mult.
Te pup!

| Fatamuntilor a răspuns:

O petrecere cu prietenii!

| mona a răspuns:

O tableta, un laptop, ceva trebuie sa iti placa

| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
Un telefon nou, o tabletă, haine multe, accesorii, ceea ce o fată şi-ar dori. Gândeşte-te ceea ce vezi la alţii şi ai vrea şi tu. happy
Baftă!