| Andreealovechocolate a întrebat:

Parintii vor sa-mi cumpere un dormitor, ori cu saltea cu apa sau cu saltea normala.Eu oftez pentru saltea cu apa, voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mi se pare o idee grozavă!

| AnneMarri a răspuns:

şi eu aş alege salteaua cu apă love struck love struck love struck

| NoCharachter a răspuns:

Nu mai "ofta". Salteaua de apa nu este deloc comfortabila, iti poti deforma colona, dormi rau. Nu prea e buna.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Salteaua cu apa!

=p~~

| ZEU93 a răspuns:

Nu e atat de confortabila salteaua de apa tongue eu totusi as vota pentru salteaua normala.

| MMihai a răspuns:

Saltea normală.

| Bianka1811 a răspuns:

Saltea cu apa :X