| heyoooooooo a întrebat:

Particip la un concurs de dans (suntem 2 baieti si 3 fete).ni s a spus ca impresionam cu o tema la dans(o poveste..la coregrafie). dati mi o idee va rog, sau un video pe youtube. mersi

2 răspunsuri:
| MadalinaaIoana a răspuns:

De ce participati daca nu aveti coregrafie? adica daca nu stiti cum o sa dansati?

| heyoooooooo explică (pentru MadalinaaIoana):

Wai date n ***. eu am pus o intrebare. am trecut in finala si trebuie sa ne gandim la un dans nou. si ne trebuie o idee noua. eu intreb ceva si care vrea raspunde. nu ma fte cu alte intrebari