| IzzyX a întrebat:

Parul meu e oribil! In cele maii bune zile arata asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres 801&itbs=1&iact=hc&vpx=673&vpy=165&dur=418&hovh=259&hovw =195&tx=96&ty=125&oei=16p2TaK4EMvJ4AbP-pyqBw&page=3&ndsp =22&ved=1t:429, r:12, s:47&biw=1020&bih=515. Ei bine asta se intampla foarte, foarte rar.In restul zilelor arata de parca as fi dormit cu degetele in priza! Nu stiu ce sa ii mai fac. Am hotarat sa ma tund! SCURT! Va rog idei de tunsori! POZE:) Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| 123love a răspuns:

Indreaptal cu placa sau cumparati ceara straight face

mdea sh mie imi statea naspa bretonu sh am ales sa il tund mai scurt sh imi sta oribill cu breton

ma rog daca ai mult volum fileazaltongue

Mie cand imi sta parul asa mil indreptbatting eyelashes

mult succesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღdiaღ a răspuns:

Http://t0.gstatic.com/......tp?/images vei arata asa, dar totusi nu ti-l poti prinde?