| anonim_4396 a întrebat:

Pe cat va incepe scoala pentru cei care trec in clasa a 9-a?

Răspuns Câştigător
| Love4N a răspuns:

Pe 12 septembrie eu asa stiu.happy

8 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Pe aceeasi data pe care incepe pentru toti: 12 septembrie happy

| TheSearcher a răspuns:

Ca si pentru restul elevilor care trec clasa.=) 15 septembrie. sau dupa noul cod al invatamantului pe 1 septembrie. naiba le mai stie. era bine cum era inainte. cel mai tampit ministru al invatamantului a pus mana pe scolile noastre =|

| emima a răspuns:

Odata cu ceilalti pe 12 septembrie

succes!

| SloOpY a răspuns:

Pe 9... din cate stiam eu dar 9 cade vineri si nu cred ca mergem vineri
deci mergem luni 12winking cred...big grin

| JusTMeEmmY a răspuns:

Cred ca pe 15 dar dupa noul obicei al romanilor de a se trezi pe ultima suta de metri cred ca pe la sfarsitul lui august ne vom trezi ca trebuie sa venim pe 1 sept

| NastyCatii a răspuns:

Din cate stiu eu in 12 septembriehappy.

| Adina_4270 a răspuns:

Este calendarul anului scolar 2011-2012 pe net.Din acela reiese ca mergem pe 12 septembrie, indiferent daca intram la liceu, la gradinita sau la scoala :-) E interesant totusi ca vom termina scoala pe 23 iunie.straight face

| Love4N a răspuns:

Pe 12 septembrie.
Eu asa stiu de la Diriginta si de la alti profesori.happy