| Satan13 a întrebat:

Pe ce loc au iesit ieri :Adrian Tutu, Narcis Iustin Ianau, Rebeca Neacsu si Cosmin Agache? Cine a iesit pe primul' loc?

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Miku`.kiss Hristos a inviat! A castigat Adrian Tutu :X Pe buna dreptate dupa parerea mea chiar merita :X [asta e daca o sa primesc stupizi cu miile dar eu imi sustin parerea tongue ] dar uite clasamentu`
1.Adrian Tutu :X :X
2.Narcis Iustin Ianau tongue
3.Valentin Dinu big grin.c`am astia sunt tongue
Paste Fericit [cat a mai ramas din el laughing ] Numai bine kiss Fundita?batting eyelashes

16 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

A câştigat Adrian Ţuţu. love struck
Apoi au fost: Ballance, Narcis Iustin Ianău, Cosmin Agache, Valentin Luca, Alina şi Cristina, Medea, Ştefan Florescu, Familia Luca, Valentin Dinu, Grupul Akikai şi Rebeca Neacşu.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big hug Mercii frumos pentru fundita big hug Esti o scumpa. :X sau scump tongue

| NevastuicAaA a răspuns:

Pe primul loc este Adrian Tutu >Narcis Iustin Ianau >Valentin Dinu Mai departe nu mai stiu big grin

| iza03zu a răspuns:

Poi au fost luati 3 pe cale aleatorie pe locu 3 valentin dinu
2 narcis iustin ianau 1 tutu adrian
Si castigatoru a fost Adrian TuTu:X

| StreetDancer a răspuns:

Buna!

Adrian Tutu a iesit pe primul loc
Narcis Iustin Ianau a iesit pe locul 2 iar despre restul concurentilor nu s-a zis nimic.
O zi buna!

| Cristian3 a răspuns:

Castigator:Tutu Adrian, locul II:Narcis Iustin Ianau, locul III:Valentin Dinu... si de Rebeca Neacsu nu a zis big grin sper ca te-am ajutat.big grin

| Octa_6104 a răspuns:

Locul I:Adrian Tutu
Locul II: Narcis Iustin Ianau
Locul III:Valentin Dinu

| Ada11 a răspuns:

Tutu pe primul' loc, Narcis pe al doilea, Valentin Dinu pe 3, iar restul nu le-a zis ordinea
Adewinking:*

| AnnaMaariia a răspuns:

Adrian tutu a castigat concursulhappy...iar pe locul 2 a fost iustin ianausi pe locul 3 valentin dinuhappy

| PukkyyyPu a răspuns:

A castigat adrian tutu:X

| Nady_4205 a răspuns:

Tutu Adrian

| tagastatud_6576 a răspuns:

1.Tutu 2.Narcis 3. Dinu Valentin Cosmin si Rebeca nu se stie

| MuceaFloco a răspuns:

Adrian Tutu CASTIGATOR! locul2:Narcis Iustin, locul 3big grininu(ala ce spala masini) WOW!

| Mikaelx23 a răspuns:

Adrian locu 1.
Narcis locu 2
Dinu Valentin locu 3
restul locurilor raman un mister.

| MaryDemocracy a răspuns:

Primu : Adrian Tutu