| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce profil ar trebui sa dau? Nu-mi place matematica si nici chimia nici biologia imi place foarte mult sa imit persoane si fizica mai imi place mult muzica Latina, Romana(Literatura) Engleza, un pic Franceza imi place sa compun Poezi si Povesti imi place sa ma uit la filme de actiune gen Bruce Lee Jakie Chan si multi alti si imi doresc sa ajung si eu candva pe micul ecran
In general as vrea sa ajung ori Jurnalista ori Actrita ori Prezentatoate

3 răspunsuri:
| Iubiticatahh a răspuns:

Pai. daca zici ca nu iti place matematica, chimia astea, mai exact tot ce cuprinde calculelaughing(la fel ca minehee hee iti recomand profilul filologie limbi straine.sau filologie bilingv engleza. Eu vreau sa dau la bilingv engleza si mi s-a spus ca sunt vreo 9 ore de engleza pe saptamana ceea ce e super pentru mine deoarece ador engleza! vreau 6-7 de franceza, si in rest vreo 2-3 ore de mate pe saptamana! deci nu prea multa matematica. sper ca te'am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tu insati
si vei reusi

| unknownword a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi fililogie
bafta!