| Anananaaaa a întrebat:

Pe cine ati crede dintre o "prietena" care v-a tras numai tepe si un "iubit" care v-a inselat in trecut?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe niciunul. Daca esti inconjurata de astfel de persoane, cel mai bine e sa le schimbi. Are balta peste, si prieteni, si iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pe nimeni.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Pe niciunul. as sta putin sa ma gandesc si as face exact ce imi spune inima. oricum lumea este foarte rea si de aceea tot ce trebuie sa faci e sa crezi in numai in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine

| Satango a răspuns:

Bună!

În cazul în care e vorba de un lucru, iar ei încearcă să te informeze în legătură cu acesta, dar ceea ce spun e e diferit, încearcă să te gândeşti cine ce ar avea de câştigat, depinde de situaţie.
Dar dacă pui întrebarea asta pur şi simplu atunci răspunsul e să-i eviţi. Nu merită încredere aceste persoane.
Baftă happy

| paula10 a răspuns:

Pe propia persoana.

| Cσcσ a răspuns:

Dupa cum vezi din celelalte raspunsuri, asta iti voi spune si eu: pe niciunul. Este de ajuns sa te minta o data si o vor face din nou, fii sigura. Nu are rost sa te chinui.
Succes!

| Teodorel a răspuns:

Constiinta

| BadGirl347 a răspuns:

Pe nimieni. Nu as da doi bani pe niciunul. Mi-as vedea de viata si mi-as urma instinctul. As fi cu ochii in patru si i-as ignora. Cat despre "prietena care v-a tras numai tepe", nu as mai numi-o prietena.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Pe niciunul

| Elena_Emilia_2000 a răspuns:

Pe nimeni! Lasa-i pe amandoi. uita trecutul..si traieste in prezent!

| RAY a răspuns:

Daca au dovezi clare indiferent, a nu crede este e o obsesie compulsiva, temere ca esti mintita mereu, de aia trebuie sa vrezi in dovezii nu in vorbe

| anaaandr17 a răspuns:

Pe niciunul. Prietena te va minti si iti va trage tepe in continuare, iar iubitul te va mai insela.