| uoiza a întrebat:

Pe cine nu suportati: Justin Bieber sau Selena Gomez? fundita***

Răspuns Câştigător
| Deathx a răspuns:

Pe niciunulaughing

8 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Pai...defapt eu le suport...adica le plac :Xnu sunt de nesuportat, imi place cum canta mult kiss mai ales Selena, si Justin nu este mai prejos! Sunt niste vedete super, imi place mult la ei ca au stil, si dupa parerea mea ar face o pereche superba! Totusi daca este vorba de nesuportat, parerea mea cam justin, dar nu cred, ei bine unii spun ca este un baiat rasfatat si cu prea multe fite, nu il vad ca pe cineva frumos, si cu talent, eu zic ca este okwinking Cred ca cei care o zic, o zic doar din invidie!

| GwenS a răspuns:

Justin Bieber pentru ca e un copchil increzut care a ajuns vedeta mare peste noapte.

| Mσηιι a răspuns:

Selena :@

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Mie imi place de selena ca actrita si cantareata si de justin ca artist.Altceva nu ma intereseaza la ei.happy

| Madalinna12 a răspuns:

Justin Bieber.x(

| FlorinFlorinF a răspuns:

Pe justin bieber big grin

| DyanNa_2543 a răspuns:

Justin Bieber laughing

| ramonik_3299 a răspuns:

Ambiilaughing))