| AngelMiley_8855 a întrebat:

Pe cine o joaca Demi Lovato in Camp Rock 2?

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna AngelMiley Dragutz nume deci Demi Lovato o joaca in camp rock 1 si 2 Pe Mici Michy nu stiu cum se scrie asa...Ea se indragosteste de Joe (Shane)Si sunt impreuna se da drept bogatasa in camp rock 1 dar in camp rock 2 sunt impreuna ei doi se cearta cateodata Etcetc Suces!

6 răspunsuri:
| Kiddc a răspuns:

O joaca pe Mitchie Torres, Mitchie Torres este o adolescenta cu o voce extraordinară şi o ambiţie de conducere pentru a fi o cântăreaţă de pop.Ea vrea să-şi petreacă vara la o tabara de rock de prestigiu.

Funda? big grin

| Dariapm a răspuns:

Mitchie :*

| Ana0Any a răspuns:

Michie Torres

| Lorenik a răspuns:

Pe Mitchie Torres! kiss

| LitlleSusan a răspuns:

Pe Mitchie Torres...happy

| CooKiIiEsZ a răspuns:

Demi o joaca pe Mitchie Torres