| Anamariaandrei a întrebat:

Pe cine preferati dintre:John cena, randy orton si triple h h h? dar dintre melina, gail kim, kelly kelly si michey james(chiar daca nu mai e in wwe)? argumentati

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcs a răspuns:

John cena dar si randy orton imi place...Kelly kelly ...cine nu mai e in wwe? Mickie james?:O tie de cine iti placE?happy

7 răspunsuri:
| MadalinaDaiana a răspuns:

Randy Orton Si Melina :X

| Melody a răspuns:

Randy Orton. De ce? Pai e simplu, John Cena se pricepe mai putin la wrestling dar mai mult la partea scenica. Cred ca dupa Chris Jericho, e cel mai bun la microfon. Asta nu e un lucru rau, din contra. Dar eu prefer mai mult sa vad, si mai putin sa aud. Iar Triple H, well, Triple H e bun si in ring si la microfon, dar nu pot uita ca e ginerele sefului, si prin urmare, nu prea a muncit sa ajunga cine e, doar a profitat de multiplele avantaje ale pozitiei sale. Prin urmare Randy Orton, nu stiu de ce dar am o banuiala ca va fi ales wrestlerul anului.

Cat despre dive, Gail Kim fara sa ma gandesc prea mult. Cine ii cunoaste cariera de-alungul timpului ma intelege.

| Vallynike a răspuns:

John cena toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare dar si randy orton este la fel de bun ca si tine sunt o mare fana de a lui randy dra si ata

| LegendKillerVlad a răspuns:

John Cena, Randy Orton Si Triple H - pe Randy Orton [ idolu' meuuulove struck] Dintre. Dive. Kelly kelly.smug

| ionutz_6935 a răspuns:

Cel mai bun e orton ca la batut pe christian la over the limit:
asa ca n-are de ce sa isi faca griji orton e cel mai bun din nou:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:Xlove struck