| hermione a întrebat:

Pe cine preferati intre demi lovato si kristen stewart? eu pe http://www.sodahead.com/......n-1081051/

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu puteai sa zici direct : demi lovato? pe demi si eu

| JustMe a răspuns:

Eu o prefer pe Demi, sunt fan Twilight dar nu imi place de Kristen.

| Merilynne a răspuns:

Eu o prefer p Kristen e sooooooooper mff.si ador mooooooooooooooolt de tot twilight.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Demi Lovato
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alessutz11 a răspuns:

Pai Demi e foarte draguta, talentata, are o voce superba si e apreciata. Iar Kristen e adorata de fani din toata lumea doar pentru rolul din Twilight. A mai jucat si in alte filme, dar lumea habar nu avea de ea inainte. Pe cand Demi, de la Camp Rock 1 a primit aprecierea necesara. Deci, da eu o prefer tot pe Demi. happy

| livia_twilight a răspuns:

Kristen stewart

| AleandraIleana98 a răspuns:

Mie imi plac amandoua.Demi imi place ca imagine si ca voce dar si ca actrita dar si pe kristen o ador deorece twilight e filmul meu preferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le prefer pe amindoua, deoarece ambele sunt talentate, ambele sunt dragute si ambele au succes.De ce puneti asa intrebari si dati asa raspunsuri.Trebuie sa va placa deamindoua. Voi le raniti cu cuvintele voastre de monstru, asa ca nu mai chinuiti atita fetele astea.

| Rape a răspuns:

Demi Lovato