| matateiubeste a întrebat:

Pe cine sa aleg pe baiatu` care m-a inselat s`au pe baiatu` care a cautat sa ma desparta de fostul meu prieten? Va rog sunt total in ceata sj nusj ce sa mai cred care e mai potrivit?

Răspuns Câştigător
| DiutzaAngel a răspuns:

Atata timp cat te insala nu-i perfect
iar cel care a vrut sa te desparta de altu inseamna cai place de tine tu stii mai bine cum e situatia
asa ca fa cum iti zice inima
succes
funda?

4 răspunsuri:
| LupulTurbat a răspuns:

Cel care te-a inselat o va mai face... cel care a incercat sa te desparta a facut-o ca sa fii cu el! deci ceea ce cred eu e ca pe cel care a incercat sa te desparta trebuie sa-l alegi! fundita?:d

| Roberto a răspuns:

Pe cel care iti spune inima si fiinta.Pe cel care sti tu ca nu o sa faca sa suferi si care te va face fericita.

| Cristiana2011 a răspuns:

Aww` :-s. Parerea mea. Eu nu m`as combina cu niciunul straight face.
Dar in cazul tau cred ca cel mai bine ar fi` baiatu care a cautat sa te desparta de fostul tau prieten, daca il alegi pe celalalt s-ar putea sa te insele. Decii` nu fa ceva care dp aia sa regreti :* happy.
Succes :*

| alexwtzw_8788 a răspuns:

Eu sunt mai potrivit