| DiDyLovePiticot a întrebat:

Pe data de 29 iulie este ziua mamei mele si nu ma pot hotara ce cadou sa ii fac imi puteti da sugestii va rooogg dau funda celui cu cele mai bune sugestii happy

Răspuns Câştigător
| MariaBeatrice a răspuns:

Pai. am eu cateva idei :
-ii poti cumpara niste cesti / pahare.
-niste flori
-un bibelou
-un parfum sau niste cosmetice (dar numai daca obseri ca mama ta foloseste asa ceva )
-eu de ziua ei i-am cumparat o bluzawinking
Ia placut foarte mult big grin

Sper ca ti-am fost de ajutor :*

8 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Parfum,epilator(daca n-are), mascara sau alte lucruri care ii trebuiesc mamei tale

| DemonvsAngel a răspuns:

Deci trebuie sa te gandesti ca mama ta este speciala si trebuie sa primeasca un dar special. Eu iti dau idee ce i-as lua unei mame tu poti sa te inspiri. 1Parfumul preferat. 2 O caseta de bijuterii 3 Un croton(daca nu stii ce inseamna intreaba-ma) 4. O esarfa de matase, dar sa fie o nuanta de galben sau ce culoare ii place, dar sa fie o culoare calda. 5 Un set de bijuterii 6. Un aranjament floral 7. O sticla de sampanie 8. Sau una de vin 9 Ceva personalizat cum ar fi un ursulet si pe el sa scrie I love...(cum ii zici tu) 10. Daca poti incearca sa cumperi o diploma personalizata si sa scrii pentru cea mai buna mama 11. O bluza, dar o culoare puternica (cum le place leoaicelor) CAM ATAT! M-ai secat de idei! Te pup! Si tine minte cel mai frumos cadou vine din inima.

| DiDyLovePiticot explică (pentru DemonvsAngel):

Iti multumesc din inima nici nu stii cat de mult m-ai ajutat si ce inseamna croton?

| DemonvsAngel a răspuns (pentru DiDyLovePiticot):

Niste flori colorate care le iubesc zodia leu. hei da-mi id-ul tau daca vrei

| DemonvsAngel a răspuns (pentru DiDyLovePiticot):

Flori adorate de catre zodia leu. Da-mi id-ul tau daca vrei.

| DiDyLovePiticot explică (pentru DemonvsAngel):

Diana_motoi poti sa-mi dai si tu? please

| DemonvsAngel a răspuns (pentru DiDyLovePiticot):

Alexvsgaby, hai sa vorbim pe mess acum daca ai chef

| DemonvsAngel a răspuns:

E o floare si daca poti da mi id-ul tau