| Ochiialbastrii a întrebat:

Pe Facebook postez poze pe care le copiaza alte fete si eu nu vreau sa le copieze... straight face pot face ceva in privinta asta?

3 răspunsuri:
| SoRandom21 a răspuns:

Poti sa setezi sa nu le mai poata vedea.

te duci la album, apoi la edit album info si la privacy dai la costumize si le excluzi pe acele fete happy

| IngerulNegru_9449 a răspuns:

Poze cu tine sau poze obisnuite? În oricare caz poţi folosii un program şi într-un colţ(de preferat) îţi treci numele/nick-ul şi ai să vezi că n-o să le mai copie happy

| Rayyy a răspuns:

Ai putea sa iti scrii numele intr-un colt din drepta sau stanga jos big grin