| alin568429 a întrebat:

Pe hi5 la barn buddy la ce nivel poti lua catel si pisica mici si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Di3nutzaaa a răspuns:

Aceeasi intrebare am si eu... dar m-am gandit la o solutie::pisica cred ca ty-o da bonus si kainele la fel.doar daca ai mai multe animale... fundita!?

5 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Pisica nu-ti poti lua pentru ca trebuie sa ti-o faca cineva din nou.Si pe hi5 nici nu exista pisica, doar pe Facebook.
Catel iti poti lua daca ai multi prieteni.In stanga iti apare catelul si iti arata cati prieteni ai/[bara] cati trebuie sa ai ca sa-ti iei catelul.
Exemplu:5/30 sau 100/120.
Numai bine!

| ღAstaMicaღ a răspuns:

SecretName Pisica exista si pe barn buddy pe hi5! Un vecin de al meu pe hi5 la barn buddy are si pisica!

| Amaliutss a răspuns:

Cainele ti'l iei doar cand ai 21 de prieteni, sh costa doar 1, 000...sh pisici nu cred ca is, fundita?:X

| malaimare_6025 a răspuns:

Http://soranabratu.hi5.com/......topic-html
arunca o privire aici...sigur asta cauti;)

| malaimare_6025 a răspuns:

Http://soranabratu.hi5.com/......topic-html
arunca o privire...sigur asta cauti;)