| D_4434 a întrebat:

Pe la ce facultati vreti sa dati? sau daca sunteti deja la ce sunteti? argumente pro/ contra, sfaturi. as vrea sa ma orientez si eu si chiar asa avea nevoie de ceva sfaturi.

1 răspuns:
| danytzeby a răspuns:

Depinde ce ti-ar placea sa devii.Imagineza-te peste 5 ani cum ai fi, in ce loc te-ai vedea si ti-ai gasi singur raspunsul. Pe domeniul economic...tehnic.IT.medical. In toate poti sa faci o cariera frumoasa daca esti bun! Mult succes!