| marius_9360 a întrebat:

Pe la ce varsta trec problemele tenului? am 19 ani. Chiar vreau sa termin de tot ca nu se mai poate!

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Depinde de ten. daca ai 19 ani nu cred ca mai este mult si o sa-ti treaca cosurile. dupa ce iti incepi viata sexuala o sa-ti treaca.

| Dia a răspuns:

Cosurile pot fi si toata viata in cazuri mai rare:-J

da nu te speria. o sa-ti treacabatting eyelashes!

Foloseste Zinerit. e No`1 in cosuri`. :X. Io iti zic din propia experienta ca eu am folosit 5 cutii` si au disparuutt. love struck [si am doar 12 blushing! da aveam fata full de cosuri da acum o trecuut \:d/]

pa, pa :*!

| marius_9360 explică:

Nu e vorba de cosuri! Am ten foarte pretentios ba e uscat ba gras, habar nu mai am! Viata sexuala am inceput-o de la 16 ani,deci e un mit,sincer! Am tenul asta imposibil de inteles si nu ma duc la dermatolog ca imi da creme si alea, care daca dau tot se exfoliaza pielea! Daca folosesc gel curatare se curata tenul dar dupa aia il am lucios laughing deci? Porii dilatati or fi de vina, NU STIU! Cosuri am avut pe la 15 ani asa pana acum dar s-au dus am rar

| marius_9360 explică:

Am uitat sa precizez ca sunt baiat. Zinerit imi amintesc ca am folosit pe la 16 ani hmm nu prea mare efect plus ca avea un miros si gust oribil INSA AICI NU VORBIM DE COSURI.Ci de probleme re reglaj al organismului si a tenului! Rar oamenii maturi au probleme cu tenul si vreau sa stiu cam pe la ce varsta scap si eu de chinuri! Sunt invidios si pe gunoieri si etc laughing ma uit la ei sa mor jegosi din cap pana in picioare si nu au probleme insa eu care am o igiena stricta am.Asta e.Va astept cu mai multe raspunsuri