| andr14 a întrebat:

Pe la voi umbla colindatori?

15 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Sigur că da. Până acum mai umblam şi eu dar anul acesta nu cred că voi merge. Am fost plecat din localitate în ultimul timp aşa că nu m-am mai întâlnit cu nimeni aproape. Deci nu am stabilit cu nimeni nimic aşa că nu cred că voi merge. Dar vă aştept pe voi! Sărbători fericite!

Psihoyounger

| BuBuLyNa a răspuns:

Nu prea mai vin ca in alti ani! Cred ca ai inteles si ei ca e crizawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul numai e ca atunci cand eram micasad
Acum toti pustii incepand de peste 9 ani s gandesc la SEx si la dragosteoh go on

| AnaisC a răspuns:

Mdea m-au inebunit, uite chiar acu e unu la usa, da crezi ca eu traspund sa vezi anul' trecut o venit unii cu capre ma rog eu le-am deschis da erau niste rromi si au avut atat tupeu incat mai aveau putyn si intrau in casa si de atunci eu nu mai deschid la nici unu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine deja au fost doi prichindei si ii abia ora 4laughinglaughing. Umbla`umblaoh go on.batting eyelashes

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckhappy
Pana acum au venit vreo 3 big grin
Mie nu prea imi place sa ma duc cu colindu laughingSa umblu prin frig...sa imi inchete mainile...laughingDar, in schimb imi place sa primesc colindatori love struck

| Kidu a răspuns:

Nu prea, pana acum daca au venit vreo 5-6 copiihee hee
[poate din cauza interfonuluibig grin]
Craciun fericit!happy

| Maria_3931 a răspuns:

La mine da...si a venit aia cu banii(posterita)si mama a crezut ca sunt colindatori si a strigat din casa ''NU''si aia a plecat si am pierdut baniilaughing

| Victoria a răspuns:

Deloc. Poate pentru ca sunt la etajul 4?

| OglindaOarba a răspuns:

Sa sti ca nu mai sunt asa multi ca in anii trecutisad... si nici oameni cu capra sau cu urs`u nu prea am vazuthappystraight face

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Dasmug. Da ce crezi, ca le raspund? no talking E criza! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:X:X:X cand eram mai mica, mergeam si eu, doar la rude. Acum cand am mai crescut putin, am de gand sa merg iarlaughinglaughing dar nu in aceasta seara si in noaptea de revelion, oricum alta treaba nu am atuncirolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte multi, pe la tine

| NykOleta_4479 a răspuns:

Da...am fost si eu cu verisoara mea, ca este mica.
Am fost pentru ea nu pentru mine...cred ca a veni momentu sa ii lasam si pe cei mici sa colinde...noi am crescuthappy