| קคקยรђเςค a întrebat:

Pe mess.cum adica stai pe mobil?

4 răspunsuri:
| AuDreY a răspuns:

Exista aplicatia Yahoo Messenger pentru smartphone-uri

| NatyNate a răspuns:

Pe orice mobil poti sa stai pe inernet dar bine sa nu exagerez nu chiar pe oricare.

| nyko06 a răspuns:

Atunci cand intri de pe un telefon care-ti permite acest lucru pe messenger i-ti apare la status " pe mobil ".

| Lovelykat a răspuns:

Deci o persoana poate sa aiba telefon cu net' si sa intre pe mess si apare la status I'm mobile!\Sunt pe mobil! sau te poti conecta si de la calculator pe mobil dar nu sunt sigura cum. sper ca te-am ajutat cat de cat