| Rayyy a întrebat:

Pe messenger, cum iti dai seama daca o persoana ti-a dat ignore sau doar invisible?

10 răspunsuri:
| denisacosmina98 a răspuns:

Intrii aici www.ydetector.com şi vezi.
Baftă!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Pai atunci cand incerci sa intri pe cel cu care vrei sa vorbesti si nu poti sa scrii inseamna ca ai primit ignore, daca il vezi offline se poate sa fie invizible dar poti afla pe google sunt progame pentru a afla cine sta pe invizible!

| dumyStar20 a răspuns:

Poi intri pe www.imvisible.ro/ scrii id persoanei respective si dupa iti vei da seama daca acea persoana ti'a dat ignore sau sta pe invisible:P. Sper ca te'am putut ajuta:). pup:*. fundita?

| alexsky a răspuns (pentru dumyStar20):

Asa am facut si eu si am aflatwinking

| alexsky a răspuns (pentru dumyStar20):

Pai intra pe site-ul asta o sa te ajute http://detectinvisible.com/ funda?;) :D

| littleladybug a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa iti dai seama ca ti'a dat ignore... dar in schimb poti vedea daca e invizibil.sunt o gramada de yahoo detectoare pe netbig grin

| Madalichka a răspuns:

Eu stiam ca daca ti-a dat ignore, il poti vedea inca in lista, intrand si iesind, dar nu ii poti scrie nimic. (asta daca nu a reusit sa se stearga din lista ta)
Daca e doar pe invizibil, sunt site-uri specializate care iti pot arata asta; dar ii poti da inca mesaje.

| Aide a răspuns:

De obicei cand ceri prietenia unei persoane pe mess si ea iti da accept iti apare (Id-ul respectiv) accept => finish. daca acea persoana nu accepta o sa-ti apara la fel ( este posibilitatea ca acea persoana sa nu mai fi intrat de mult pe mess si sa nu stie ca i-ai cerut prietenia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! happy

Intra pe detector invizibil.scrii id. ul acolo. daca acea persoana e online acolo si la tine este offline.atunci ti-a dat ignore. Sau. poate e pe inv la tine.happythinking

| Culoare a răspuns:

N-ai cum sa faci diferenta.
Daca ti-a dat invisible, nu mai vezi persoana respectiva online, insa se pot trimite mesaje. Daca ti-a dat ignore o vezi dar nu ii apar mesajele tale. Poti verifica pe site, insa in cazul in care e online pe site si la tine offline, tot nu stii sigur. Poate pedeapsa este invisible + delete, o metoda buna de a ignora. Mai buna decat ignore.