| AnemonaP a întrebat:

Pe mine aproape nimeni nu ma place sad, fiindca rad ca nebuna, toti spun ca sunt ciudata, ma imbrac oarecum, sunt vesela mereu si asta nu le place, ce pot face? nu vreau sa renunt la ras, eu cred ca cine ma place ma place asa cum sunt nu imi prescrie reteta Funda+vot
P. S. Farar raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| sunetul a răspuns:

Si eu rad cu pofta si sunt cam dement.Dar mi-am facut un loc numai al meu cu cei care ma acepta.
Cei din jur se mai baga in seama si zic lucruri urate despre mine dar nu-i bag in seama.
Aia care nu te plac sunt clar niste distrusi, fiindca ei cauta statut social si alte porcari sa se creada importanti si populari, sunt invidiosi pe tine.

6 răspunsuri:
| L3xxx a răspuns:

Andra.nimeni nu poate sa iti spune cum sa razi sau etc.este personalitatea ta, faptul ca esti vesela nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni... daca ai mai putin de 16 ani nu ii baga in seama pentru ca sunt copii happy daca ai peste...persoanele putine care iti sunt prieteni tine-le pe langa tine ca pe d-zeu happy

| yolo a răspuns:

Hey. nu inteleg de ce nu te plac.Pentru ca esti vesela?! Asta mi se pare urat din partea lorsad dar poate ca sunt invidiosi doar happy tu fiind mereu vesela. Mai bine incerci sa iti gasesti cativa colegi cu care te poti intelege bine. adica sa poti glumii cu ei si sa fi vesela in preajma lorhappy cu care poti discuta deschis si ai sa vezi ca e imposibil sa fi singura fata vesela din clasa! succes! ps:incearca sa ii faci sa rada atunci cand se simt prost dar nu exagera daca vezi ca nu merge.

| Away a răspuns:

Cati ani ai?big grin

| gigipana a răspuns:

Sincer,ai niste prieteni cam martaloci thinking eu ma simt super bine in compania unor oameni mai nebunisi veseli, pentru ca nici eu nu's prea normal laughing. parerea mea este ca nu ar trebui sa te schimbi ca sa fie altii fericitiwinking ramai asa cum esti
P.S. ai dreptate lumea te place pentru ceea ce esti big grin

| geologul a răspuns:

Nu dispera cand vei gasi persoana respectiva,acea persoana te va iubi asa cum esti tu cu caliati si defecte,nu suntem toti la fel, mie de ex: imi place exact o persoana in genul cum ai descris tu, asa ca ai rabdare ca vei gasi persoana potrivita pentru tine.

| Bitter a răspuns:

Fi tu insati indiferent de parerile lumii!