| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Pe mine de ce nu ma place vreun baiat? Sunt o fata normala nu sunt grasa nici slaba la fata arat ok, normal ma comport decent vb frumos..si cu toate astea nimeni nu ma place sad

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu prea plac pe nimeni crede-mă dar sincer cu tine nu am nimic.Îți recomand să ieși mai mult și să cunoști oameni noi.

| Anita_Zaro_1998 a răspuns:

Nu poti spune asta si depinde si de varsta si nu cred ca esti batrana. Hey lumea nu s- a sfarsit! Mai ai timp si poate ar trebui sa te bucuri sti de de? Poate o sa ai sansa sa fie aici vorba deapre un suflet pereche. In orice caz nu iti pierde speranta pentru ca chiar in momentul cand te astepti mai putin vei davpeste cineva. O seara placuta!