| eva_4053 a întrebat:

Pe scurt deprea mine. Ma numesc elena si am 14 ani sunt din roman, am 1.65 ochi negri par negru vopsit rosct, ador muzica cand la chitara si fac canto, alte pasiuni DNB, innotul, ador sa ies cu fetele sa glumesc sunt dependenta de shopping, sa merg la film, sa pierd vremea prin skate parcuri
Incepand din iulie am sa ma mut in Bacau din toamna voi fi la Liceul Vasile Alecsandri, la mine in oras am prieteni multi insa nici unul dintre ei nu au persoane cunoscute in Bacau, asa ca nu cunosc pe nimeni. Unul din defectele mele este ca nu ma pot baga in seama cu oamenii din frica de a nu fi respinsa
just_muziic_96 id meu cine este din Bacau ADD id sau lasati-mi mesaj
Vreau sa cunosc persoana si sa imi fac amici cand ma voi muta sa cunosc deja cateva persoane
Va rog ma puteti ajuta?
MULTUMESC!love strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Draga acesta nu este site de matrimoniale, incearca in alta parte

| Luori a răspuns:

Prieteni iti vei face cu timpul. La inceput va trebui sa te acomodezi, sa " inspectezi terenul ". Spunand asta nu te-am ajutat cu "raspunsul " la intrebarea ta, dar consider ca mai intai asta ai de facut, apoi sa vii sa-ti insirui calitatile sperand ca va veni un pusti care sa le culeaga.
Parti bune ai : in Bacau ai unde sa inoti, prin Roman gasesti doar baltile, eventual Moldova. Cat despre shopping, o sa-ti placa in Bacau la capitolul asta.