| anamaria82726 a întrebat:

Pe tiktok care e faza cu urmăririle? Adica apar acolo solicitari si cand accept deja ii urmaresc si ii baga si la prieteni.Da poate nu vreau sa i urmaresc. Dar totusi cand le confirm ii baga la prieteni...din cate vedeti nu inteleg care e fazarolling on the floor)))sa-mi explice cineva votez))))

1 răspuns:
| yourbabygirl45 a răspuns:

Pai cand le accepti cererea de urmarire practic aceea persoana iti vede profilul si respectiv tik tokurile poti merge pe profilul acelei persoane si sa ii dai unfollow (sa nu mai urmaresti) si aceea persoana te poate urmarii in continuare(din cate stiu). Sper ca ai inteles