| NoSens a întrebat:

Pe TPU de la senior ce grad mai este? funda primul raspuns corect batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pe TPU sunt doua tipuri de utilizatori: primul este cel de junior si al 2-lea este cel de senior.
Grad-ul cel mai inalt este cel de senior. Mai sus de atat nu poti urca. Ca sa treci de la junior la senior trebuie sa ai cel putin 100 raspunsuri si macar o funda.

1 răspuns:
| KimBianca a răspuns:

De fapt straight face.e junior, senior si expert.dar pana sa ajungi la expert e ceva