| anutzica001 a întrebat:

Pe voi ce va amuza la Robotzii?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Replicile, desigur big grin

| DakotaRoyse a răspuns:

Vocea ălora, cum arată, mentalitatea în sine laughing

| Dean1996 a răspuns:

Replicile,vocile lu' MO și FOCA, si cel mai mult, situațiilelaughing(subiectul episoadelor).

| Twp3w a răspuns:

Imi place ca injura rolling on the floor
Si ca sunt niste pampalai rolling on the floor
Auzi mediocrule sau putifer rolling on the floor

| Rallu_2412 a răspuns:

Da sunt amuzanti. desi folosesc niste cuvintehee hee sunt chiar tari razi cand vezi un ep de al lor :X Tie iti place? tongue

| Slayzor a răspuns:

Injuratura din ep 4 si chestia cu rasistu din ep 5 XD
si chestia cu "da da aboslut, absolut, mai absolut ca vodka, sa ma transform in telina si sa ma infig in pamant, da, pana la rame, nu stai fara rame" si mai e si chestia cu "al.ro.ver.ma.ne. stiu ca iti place peshtele! atunci: sa sugi o ceapa" si insultele gen "mediocrule" "ciorbistule"

| mosi a răspuns:

Robotziilaughing
+
textelebig grin

E fain serialulbig grin

| midiots a răspuns:

Pe mine ma amuza MO cu schemele lui si injuraturile care le scoatelaughing